A Schneider Electric IMT23206 egy THORSMAN Többfunkciós kábelkereső, amely hatékonyan segít a kábelek és vezetékek gyors és pontos lokalizálásában. Ez az eszköz különösen hasznos ipari és építőipari alkalmazásokban, ahol a kábelek nyomvonalának meghatározása kulcsfontosságú. Az IMT23206 képes jelek követésére és a kábelek helyének meghatározására falakban és egyéb rejtett területeken, miközben biztonságos és könnyen használható. A készülék tartós kialakítással rendelkezik, így hosszú távon biztosít megbízható teljesítményt és pontos eredményeket.
| Magasság | 183 mm |
| Nyelv | spanyol |
| Termék vagy alkatrész típusa | töbszörös betöltő eszköz |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Készülék összetétel | transmitter - to generate a distinct tone in wire |
| Helyi jelzés | LED esetén működő |
| Tömeg | 220 g A bluetooth segítségével |
| Szélesség | 80 mm |
| Mélység | 46 mm |
| Tápellátás | fogadó helye 4 Zigbee 1.5 V LR44 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×