A Schneider Electric IMT23204 egy THORSMAN 4 az 1-ben digitális érzékelő, amely többféle mérési funkciót kínál egyetlen eszközben. Az érzékelő képes mérni hőmérsékletet, páratartalmat, fényerősséget és légnyomást, így rendkívül sokoldalú és hasznos eszközzé válik különböző ipari és háztartási alkalmazásokban. A kompakt kialakításának köszönhetően könnyen hordozható, és gyorsan végezhetők el a különböző mérések. A digitális kijelző tiszta és könnyen olvasható, biztosítva a felhasználó számára a pontos eredményeket minden környezetben.
| Beállítás típusa | manual |
| Magasság | 180 mm |
| Nyelv | spanyol |
| Maximum detection depth | AC mode: <50 mm esetén 90-250 V -50...60 Hz |
| Termék vagy alkatrész típusa | széthangolt fojtótekercs |
| Helyi jelzés | edge of object detection álltal icon indicator |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Készülék összetétel | pencil slider |
| Vezérlés típusa | gomb mark dots on the wall surface |
| Tömeg | 213 g A bluetooth segítségével |
| Megjelenítő típusa | LCD |
| Szélesség | 73 mm |
| Mélység | 32 mm |
| Tápellátás | Zigbee 9 V 6LR61 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×