A Schneider Electric IMT23212 egy THORSMAN Kompakt digitális multiméter, amely Cat III. osztályú és kiváló minőségű mérési eredményeket biztosít 300 V feszültségtartományig. A készülék ideális választás az ipari és háztartási felhasználásra, mivel képes mérni áramot, feszültséget, ellenállást és egyéb fontos paramétereket. Az IMT23212 egyszerűen használható, és a digitális kijelző tiszta, könnyen olvasható mérési adatokat biztosít. A kompakt kialakítás lehetővé teszi a készülék egyszerű tárolását és hordozhatóságát, miközben nagy megbízhatóságot és hosszú élettartamot biztosít.
| Beállítás típusa | manual |
| Termék vagy alkatrész típusa | logikai kimeneti modul |
| Jelzőfunkció | lemerülő telep kijelzése álltal vizuális |
| Szélesség | 75 mm |
| Mélység | 18 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Nyelv | német |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Rendelkezésre álló funkció | handsfree operations |
| Tömeg | 110 g A bluetooth segítségével |
| Védelem típusa | biztosíték izolátor |
| Mérési kategória | III. kategória 300-300 V |
| Tápellátás | Zigbee 12 V |
| Mérés típusa | áram DC: 200 mA |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×