A Schneider Electric IMT23202 egy THORSMAN Digitális multiméter, amely Cat III. osztályú és 300 V feszültségtartományig biztosít pontos mérési eredményeket. Ez a készülék ideális választás a professzionális ipari és háztartási alkalmazásokhoz, mivel biztosítja a megbízhatóságot és pontosságot minden mérésnél. Az IMT23202 digitális kijelzője lehetővé teszi a gyors leolvasást, míg az intuitív kezelőfelület könnyen használható. A készülék rendkívül robusztus és hosszú élettartamú, így tökéletes választás ipari környezetekhez, ahol megbízható eszközökre van szükség a feszültség, áram, ellenállás és egyéb mérésekhez.
| Beállítás típusa | manual |
| Szabványok | IEC 61010 |
| Termék vagy alkatrész típusa | logikai kimeneti modul |
| Jelzőfunkció | lemerülő telep kijelzése álltal vizuális |
| Szélesség | 85 mm |
| Mélység | 39 mm |
| Magasság | 165 mm |
| Nyelv | német |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Rendelkezésre álló funkció | indítógomb (NO vagy NC, 0 V vagy 24 V) |
| Tömeg | 290 g A bluetooth segítségével |
| Védelem típusa | biztosíték izolátor |
| Kijelző típusa | háttérmegvilágítású monokróm STN LCD |
| Mérési kategória | III. kategória 300-300 V |
| Tápellátás | Zigbee 9 V |
| Mérés típusa | RMS hatásos teljesítmény: 200 Ohm/2/20/200 kOhm/20 MOhm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×