A Schneider Electric IMT23209 egy THORSMAN Feszültségkereső toll, amely gyorsan és pontosan képes detektálni a feszültség jelenlétét a vezetékekben és elektromos berendezésekben. Ez az eszköz rendkívül hasznos az ipari karbantartás, a villanyszerelés és az építőipar számára, mivel lehetővé teszi az áramkörök gyors ellenőrzését érintésmentesen. Az IMT23209 könnyen kezelhető, kompakt kialakítással rendelkezik, és biztosítja a felhasználók számára a gyors és pontos mérési eredményeket. A digitális kijelző segítségével azonnal látható, hogy a mérés feszültséget mutat-e vagy sem.
| Hálózati frekvencia | 50...400 Hz |
| Magasság | 152 mm |
| Mérési feszültség | 5-1000 V AC |
| Nyelv | portugál |
| Termék vagy alkatrész típusa | voltage tester |
| Nettó súly | 50 g |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Helyi jelzés | feszültségek jelenléte (OK): LED |
| Szélesség | 32 mm |
| Mélység | 28 mm |
| Mérési kategória | category IV 1000-1000 V |
| Tápellátás | 2 Zigbee 1.5 V AAA/LR3 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×