A Schneider Electric IMT23208 egy THORSMAN Nedvességmérő, amely rendkívül pontosan mérni képes a nedvességszintet különböző anyagokban, mint például fa, beton, falak és egyéb építőipari anyagok. Ez a készülék ideális választás ipari környezetekhez, ahol a nedvesség szintjének pontos mérése kulcsfontosságú. Az IMT23208 könnyen használható, és gyors eredményeket biztosít. A digitális kijelző tiszta és könnyen olvasható, így a felhasználók gyorsan meghatározhatják a mérési eredményeket. A készülék kompakt, tartós kialakítása ideális mind kültéri, mind beltéri alkalmazásokhoz.
| Jelzési funkció | lemerülő telep kijelzése |
| Magasság | 85 mm |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | 32-99 °F |
| Mérési terjedelem | fa: 6...60 % |
| Nyelv | magyar |
| Termék vagy alkatrész típusa | ellenőrzőrelé |
| Termékcsalád | Thorsman |
| Rendelkezésre álló funkció | temperature unit exchange (°C/°F) |
| Tömeg | 41 g A bluetooth segítségével |
| Szélesség | 45 mm |
| Kijelző típusa | LCD kijelző |
| Mélység | 16 mm |
| Tápellátás | 4 Zigbee R14 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×