A Schneider Electric DF2CA06 cikkszámú biztosítóbetét egy 6 A-es, 500 V AC feszültségen működő, gl/gG karakterisztikájú védelmi elem, amely általános célú túláramvédelemre szolgál. Tipikusan használható automatizálási rendszerek, kapcsoló- és vezérlőpanelek, kisebb motorok vagy fűtőszálas berendezések védelmére. Az eszköz kerámia házzal és minőségi fémes olvadóbetéttel rendelkezik, amely magas megszakítóképességet és megbízhatóságot biztosít akár hosszú üzemelés mellett is. A biztosító gyorsan reagál, így csökkenti a további meghibásodások esélyét a rendszerben. A szabványos kialakítás révén egyszerűen illeszthető Schneider Electric biztosítéktartókba.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 6 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×