A DF2BN1600 cikkszámú olvadóbiztosító a Schneider Electric 8,5 x 31,5 mm méretű gl/gG sorozatába tartozik, 16 A névleges áramerősséggel. Ez a típus kiválóan alkalmazható ipari és kereskedelmi célokra, például gépek, motorindító rendszerek és világítási körök védelmére. A gl/gG karakterisztika lehetővé teszi a teljes spektrumú védekezést: lassan növekvő túlterhelés és hirtelen fellépő rövidzárlat ellen is megbízható. Az 100 kA-es megszakítóképesség magas fokú biztonságot nyújt, különösen hálózati problémák esetén. A biztosító nagy hő- és elektromos ívállósággal rendelkezik, mely hozzájárul a rendszer üzembiztonságához. Ideálisan illeszthető Schneider Electric biztosítéktartókba, DIN sínre szerelt elosztókba.
| Olvadóbiztosító méret | 8,5 x 31,5 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 16 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×