A Schneider Electric DF2CN04 egy 4 A-es, 10x38 mm-es biztosítóbetét, amelyet jellemzően alacsony vagy közepes terhelésű vezérlő- és segédáramkörök védelmére alkalmaznak ipari környezetben. A gl/gG karakterisztikának köszönhetően megbízható védelmet nyújt lassú túlterhelés és hirtelen fellépő zárlat esetén is. A kerámiatest és a precíz, hőálló olvadószál biztosítja a stabil működést és a gyors megszakítást veszélyes áramlökések esetén. Ideális relék, szenzorok, kisebb tápegységek és automatizálási eszközök védelmére. A szabványos méret miatt tökéletesen illeszkedik a Schneider Electric és más gyártók 10x38-as biztosítéktartóiba.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 4 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×