A Schneider Electric DF2CN12 cikkszámú biztosítóbetétje 12 A névleges árammal és 500 V AC üzemi feszültséggel rendelkezik, így kiváló választás közepes terhelésű áramkörök, például ipari vezérlőegységek, kisebb motorok és energiaelosztók védelmére. A 10x38 mm-es méretű betét gl/gG karakterisztikával van ellátva, így képes mind a túlterhelés, mind a zárlat gyors megszakítására. A belső olvadószál precízen reagál az áramerősség változásaira, és gyors kioldást biztosít szükség esetén. A biztosító kiváló minőségű kerámiaburkolattal rendelkezik, amely ellenáll a hőnek és mechanikai igénybevételnek. Szerszámmentesen cserélhető, és tökéletesen illeszkedik a Schneider Electric moduláris tartórendszereihez.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 12 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×