A Schneider Electric DF2BN1000 cikkszámú gl/gG típusú olvadóbiztosítója 8,5 x 31,5 mm méretű és 10 A névleges áramú. Ez a biztosító ideális választás általános célú áramkörök védelmére, beleértve a kisfeszültségű elosztóberendezéseket, vezérlőpaneleket, valamint gépek és világítási rendszerek ágait. A gl/gG karakterisztika azt jelenti, hogy a biztosító teljes körű védelmet nyújt mind túlterhelés, mind rövidzárlat esetén, így hatékonyan megelőzhető vele a kábel- vagy eszközmeghibásodás. A biztosító kompatibilis a Schneider Electric szabványos biztosítéktartóival, mint például a DF101 és DF102 sorozatok. A kiváló minőségű anyaghasználat és pontos gyártástechnológia biztosítja a megbízható, hosszú távú működést.
| Olvadóbiztosító méret | 8,5 x 31,5 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 10 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×