A Schneider Electric DF2BA0200 cikkszámú olvadóbiztosítéka egy 8,5 x 31,5 mm-es típus, amelynek névleges árama 2 A. Ez a gl/gG karakterisztikájú biztosíték általános célú hálózati védelemre szolgál, és ideálisan alkalmazható kis áramkörök túlterhelés és rövidzárlat elleni védelmére. Az alacsony névleges áram miatt különösen ajánlott vezérlőáramkörökhöz, elektronikai alrendszerekhez, relétekercsekhez vagy kisebb tápágakhoz. A biztosíték precízen, gyorsan reagál a túláramra, ezzel védve a berendezéseket és csökkentve a meghibásodás kockázatát. Kompatibilis a Schneider Electric megfelelő biztosítéktartóival (például DF101, DF102), és cseréje egyszerű, gyorsan elvégezhető. A DF2BA0200 kiváló minőségű alapanyagokból készül, így hosszú élettartamot és üzembiztonságot garantál.
| Olvadóbiztosító méret | 8,5 x 31,5 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 2 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×