A Schneider Electric DF2CA20 biztosítóbetétje 20 A névleges áramú, 500 VAC feszültségű gl/gG típus, melyet nagyobb áramerősségű fogyasztók védelmére terveztek, különösen ipari elosztókban és gépek energiaellátó egységeiben. A biztosító kiválóan alkalmas nagyobb teljesítményű motorok, szivattyúk vagy induktív terhelések védelmére. A robusztus kialakítás kerámia tokozással és pontos, kiszámítható karakterisztikájú olvadószállal gondoskodik a biztonságos és megbízható működésről. A biztosíték gyors cserélhetősége segíti a karbantartási folyamatokat és csökkenti az állásidőt, míg a szabványos méret révén teljes kompatibilitást kínál a Schneider Electric biztosítéktartóival.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 20 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×