A Schneider Electric DF2CA10 biztosítóbetétje 10 A névleges áramra és 500 VAC feszültségre lett tervezve, és kiváló választás ipari és kereskedelmi célú alkalmazásokhoz. Közepes áramigényű áramkörök – például világítási ágak, kis motorok, kismegszakító előtétvédelem vagy relécsoportok – túlfeszültség és túlterhelés elleni védelmére szolgál. A biztosító gl/gG karakterisztikával rendelkezik, ami azt jelenti, hogy mind túlterhelés, mind rövidzárlat ellen teljes körű védelmet nyújt. A robusztus kerámiatest és precíz olvadószál kialakítás biztosítja a pontos és megbízható működést. Kompatibilis a legtöbb szabványos 500 VAC biztosítéktartóval.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 10 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×