A Schneider Electric DF2CA16 cikkszámú biztosítóbetét egy 16 A-es, 500 V AC feszültségű gl/gG típus, amely széles körben használható ipari és vezérléstechnikai alkalmazásokban. Tökéletes védelmet nyújt nagyobb teljesítményű világítóáramkörök, motorindító rendszerek, transzformátorok és energiaelosztó panelek túláramvédelmére. A biztosítótest anyaga nagy mechanikai szilárdságú kerámia, a belső olvadószál kialakítása pedig optimális hőelvezetést és pontos kioldási jellemzőket biztosít. A gl/gG karakterisztika révén a termék biztosítja a teljes körű védelmet túlterhelési és zárlati helyzetekben is. A cseréje gyors és egyszerű, így a leállási idő minimalizálható.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 16 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×