A Schneider Electric DF2CA04 cikkszámú biztosítóbetétje 4 A névleges áramerősséggel és 500 V AC üzemi feszültséggel rendelkezik, és ideális közepes teljesítményű vezérlő- vagy segédáramkörök védelmére. Alkalmazható például kis motorvezérlők, relék, jelfeldolgozók vagy világítási körök túláram elleni védelmére, ahol nemcsak a működésbiztonság, hanem a pontos reakció is kulcsfontosságú. A biztosító kerámiatesttel és precíz olvadószállal készül, így hiba esetén gyorsan és hatékonyan megszakítja az áramkört, ezzel elkerülve a további károkat. A szabványos méretének köszönhetően kompatibilis a Schneider Electric biztosítéktartóival, telepítése és cseréje egyszerű, gyors és biztonságos.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 4 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×