A Schneider Electric DF2CA25 cikkszámú biztosítóbetétje 25 A névleges áramerősséggel és 400 V AC üzemi feszültséggel rendelkezik, amely megbízható védelmet biztosít nagyobb teljesítményű áramkörök túláram és rövidzárlat elleni védelmére. Ez a típus ideálisan alkalmazható motorindítókban, ipari gépek ágain, világítási rendszerekben vagy vezérlőszekrényekben, ahol stabil és gyors túláramvédelemre van szükség. A biztosító gl/gG karakterisztikával rendelkezik, így mind túlterhelés, mind zárlati áramok ellen teljes körű védelmet nyújt. A kiváló minőségű kerámia tokozás és a precíz olvadószál garantálja a biztonságos és gyors megszakítást. Kompatibilis a Schneider Electric szabványos biztosítéktartóival, könnyen szerelhető és cserélhető.
| Olvadóbiztosító méret | 10 x 38 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 25 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.01 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×