A Schneider Electric DF2HN1251 cikkszámú biztosítóbetét egy 250 A névleges áramerősségű, 500 V AC üzemi feszültségű, nagy teljesítményű ipari védelmi eszköz. A biztosító kiemelten alkalmas főelosztók, transzformátorok, nagyteljesítményű motorok, szivattyúk vagy egyéb energiaintenzív berendezések áramköri védelmére. A robusztus felépítés és a hőálló kerámia test biztonságos működést biztosít még szélsőséges körülmények között is. A biztosító gyors működése megakadályozza a komolyabb rendszerkárosodást rövidzárlat esetén, így jelentős mértékben hozzájárul az üzem biztonságához és a leállások elkerüléséhez. A Schneider Electric nagyáramú biztosítékai kiválóan alkalmazhatók ipari elosztóberendezésekben és energiaelosztó rendszerekben.
| Olvadóbiztosító méret | NH1 |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | DF6 |
| Névleges áramerősség | 250 A |
| Termék vagy alkatrész típusa | biztosítóaljzat |
| Nettó súly | 0.4 kg |
| Termékcsalád | Thalassa |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | DIN |
| Kompatibilitási kód | késes olvadóbiztosító betét |
| Mennyiség készletenként | 30-as készlet |
| Készülék alkalmazás | védelem |
| Készülék rövid neve | kiolvadt olvadóbiztosító betét jelző |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×