A Schneider Electric DF2FA125 cikkszámú biztosítóbetét egy 125 A-es, 22x58 mm-es, 400 V AC üzemi feszültségre méretezett olvadóbiztosító, amely nagy teljesítményű ipari áramkörök védelmére készült. A gG vagy általános karakterisztikával rendelkező típus (feltételezve, mivel az aM nincs megjelölve a cikknéven belül) alkalmas mind túlterhelés, mind rövidzárlat elleni védelemre. Alkalmazása jellemző olyan rendszerekben, ahol nagy teljesítményű motorokat, gépeket vagy energiaelosztó rendszereket kell biztosítani. A Schneider Electric által gyártott biztosítóbetétek kiváló hő- és ívállóságot biztosítanak, ezáltal hozzájárulva a magas üzembiztonsághoz. A szabványos kialakítás révén könnyen integrálható meglévő biztosítéktartó rendszerekbe.
| Olvadóbiztosító méret | 22 x 58 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 125 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.045 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×