OVA Exiway Smartled DiCube védőrács, IK10 védelemhez
| Magasság | 178 mm |
| Termékválaszték | Exiway |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartled szünetmentes tápegység |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | világítás tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | védőtető |
| Anyag | acél |
| Nettó súly | 0.575 kg |
| Termékcsalád | Exiway |
| Szélesség | 356 mm |
| Mélység | 73 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×