OVA Exiway Smartled DiCube piktogrammok búrához
| Magasság | 304 mm |
| Termékválaszték | Exiway |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartled szünetmentes tápegység |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | matrica |
| Esztétikai név | Exiway Smartled |
| Termék vagy alkatrész típusa | piktogram matrica kijárati jelkészlethez |
| Jelölés | 45° upward indication running man right |
| Termékcsalád | Exiway |
| Láthatósági határ | 24 m |
| Szélesség | 127 mm |
| Forma | ISO |
| Mélység | 30.5 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×