OVA Exiway Smartled DiCube 45° piktogrammok mennyezeti adapterhez
| Magasság | 187.9 mm |
| Termékválaszték | Exiway |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartled szünetmentes tápegység |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | matrica |
| Termék vagy alkatrész típusa | kijárati jel képernyő dupla |
| Jelzőfunkció | inicializációs hiba a DEA 202-vel one side |
| Jelölés | 45° downward indication running man left |
| Termékcsalád | Exiway |
| Láthatósági határ | 30 m |
| Szélesség | 165 mm |
| Forma | ISO |
| Mélység | 10 mm |
| Készülék rövid neve | Vetrosignal |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×