OVA Exiway Smartled DiCube süllyesztett szerelődoboz
| Magasság | 296 mm |
| Termékválaszték | Exiway |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartled szünetmentes tápegység |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | szerelési tartozék |
| Rögzítési mód | csavarral |
| Termék vagy alkatrész típusa | süllyesztett szerelőkészlet |
| Nettó súly | 0.127 kg |
| Termékcsalád | Exiway |
| Bemenetek száma | 7 hátsó rész |
| Csőátmérő | 20 mm |
| Szélesség | 61.5 mm |
| Forma | négyszögletes |
| Mélység | 46.8 mm |
| Kábel külső átmérője | 1-5 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×