OVA Exiway Smartexit DiCube piktogrammok, 26 m, 7 db
| Magasság | 260 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartexit Activa kijárati jel képernyő szimpla/dupla |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | jelölési tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | piktogram matrica |
| Jelölés | 45° downward indication running man left |
| Termékcsalád | Exiway |
| Láthatósági határ | 26 m |
| Szélesség | 140 mm |
| Forma | ISO |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×