OVA Exiway Smartexit DiCube védőrács, IK10 védelemhez, 32 m
| Magasság | 292.5 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartexit Activa szünetmentes tápegység |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | világítás tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | védőtető |
| Termék neve | Exiway Smartexit Activa |
| Nettó súly | 1 kg |
| Termékcsalád | Exiway |
| Szélesség | 388 mm |
| Mélység | 64 mm |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×