OVA Exiway Smartbeam DiCube piktogram készlet 45°
| Magasság | 115 mm |
| Termékcsalád kompatibilitása | Exiway Exiway Smartbeam DiCube szünetmentes tápegység |
| Kiegészítő / különálló alkatrész kategória | világítás tartozék |
| Termék vagy alkatrész típusa | piktogram matrica |
| Jelölés | 45° upward indication running man right |
| Nettó súly | 52 g |
| Termékcsalád | Exiway |
| Termék rendeltetési helye | süllyesztett szerelés light fitting |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Szélesség | 210 mm |
| Forma | ISO |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×