A Schneider Electric DF2FN100 cikkszámú biztosítóbetét egy nagy teljesítményű, gG karakterisztikájú, 100 A-es biztosító, amely 22x58 mm-es méretben, akár 500 V AC feszültségen is biztonságosan működik. A gG típus teljes körű védelmet nyújt túlterhelés és rövidzárlat ellen, így ideális nagyobb áramkörök, gépek, energiaelosztó rendszerek és fővezetékek védelmére. A biztosító masszív kerámia tokozása, valamint a gyors, pontos működésű olvadószál gondoskodik a berendezések hatékony védelméről. A Schneider Electric e típusa megbízhatóan működik ipari környezetben, hosszú élettartamot és nagyfokú biztonságot kínálva.
| Olvadóbiztosító méret | 22 x 58 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 100 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.045 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×