A Schneider Electric DF2EN32 biztosítóbetétje 32 A névleges áramerősséggel és 500 V AC üzemi feszültséggel rendelkezik. A gG karakterisztika lehetővé teszi, hogy ez a biztosító teljes körű védelmet nyújtson az áramkörök számára – beleértve a hosszú idejű túlterheléseket és a hirtelen fellépő rövidzárlatokat is. A 14x51 mm-es méret ipari szabványnak felel meg, így a biztosító könnyen integrálható meglévő rendszerekbe. Alkalmazása ajánlott ipari berendezések, motorágak, világítási körök vagy transzformátorok esetében. A kerámia ház és a kiváló minőségű olvadószál biztosítja a hosszú élettartamot és a nagy megbízhatóságot.
| Olvadóbiztosító méret | 14 x 51 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 32 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×