A DF2EN25 cikkszámú Schneider Electric biztosítóbetét egy 25 A névleges áramú, gG karakterisztikájú, 14x51 mm-es biztosító, amely 500 V AC üzemi feszültséggel működik. A gG karakterisztika azt jelenti, hogy a biztosító teljes spektrumú védelmet nyújt – azaz túlterhelés és rövidzárlat esetén is megszakítja az áramkört. Alkalmas gépek, transzformátorok, világítási rendszerek és vezérlőpultok ágainak védelmére, ahol a megbízható és pontos áramvédelem kritikus. A kerámia ház kiváló hőállóságot biztosít, míg a szabványos méret lehetővé teszi a gyors beépítést a Schneider Electric 14x51-es biztosítéktartóiba.
| Olvadóbiztosító méret | 14 x 51 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 25 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×