A Schneider Electric DF2EN50 egy gG karakterisztikájú, 50 A névleges áramú biztosítóbetét, amely 14x51 mm méretben, 500 V AC üzemi feszültségig nyújt védelmet. A biztosító különösen alkalmas nagyobb terhelésű ipari rendszerekhez, például motorokhoz, szivattyúkhoz, világítási ágakhoz és főelosztókhoz. A gG típus biztosítja a teljes spektrumú védelmet: folyamatos túlterhelések és hirtelen rövidzárlatok esetén is gyorsan, biztonságosan megszakítja az áramkört. A Schneider Electric ezt a típust ipari környezetekhez tervezte, a kerámia ház és a pontosan méretezett olvadószál pedig hosszú távú működést és biztonságot garantál.
| Olvadóbiztosító méret | 14 x 51 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 50 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×