A Schneider Electric DF2EA50 egy nagyobb áramerősségű, 50 A névleges áramú, 14x51 mm méretű, aM típusú biztosítóbetét, amely 500 V AC feszültségen működik. Kiemelten ajánlott ipari motorvédelmi alkalmazásokhoz, különösen akkor, ha magasabb teljesítményű motorokat kell rövidzárlat ellen védeni. Az aM karakterisztika miatt képes elviselni az indítási áramcsúcsokat, így nem szükséges túlméretezni a biztosítót. A kerámia testű kivitel és az alacsony tűréshatárral gyártott olvadószál precíz működést és magas zárlati megszakítóképességet kínál. Kompatibilis minden 14x51 mm-es szabvány biztosítéktartóval.
| Olvadóbiztosító méret | 14 x 51 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 400 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 50 A 400 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×