A Schneider Electric DF2EA32 cikkszámú biztosítóbetétje egy 32 A névleges áramerősségű, 14x51 mm méretű, aM típusú (motorvédelmi) biztosító, amely 500 V AC üzemi feszültséggel működik. Kifejezetten ipari motorindító áramkörök rövidzárlati védelmére tervezték, ahol a túlterhelés elleni védelmet külön hőkioldó biztosítja. Az aM karakterisztika lehetővé teszi, hogy a biztosító elviselje a nagy indítóáramokat, de azonnal megszakítsa az áramkört rövidzárlat esetén. A kerámia ház és a precíz olvadószál magas ívoltási képességet biztosít, míg a szabványos méret kompatibilitást nyújt a Schneider Electric 14x51 mm-es tartóival.
| Olvadóbiztosító méret | 14 x 51 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 32 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×