A Schneider Electric DF2EA25 biztosítóbetétje egy 25 A-es, aM típusú, 14x51 mm-es védelmi eszköz, amely 500 V AC üzemi feszültségre készült. Az aM karakterisztikának köszönhetően kizárólag rövidzárlati védelemre szolgál, így hőrelés túlterhelés elleni védelemmel együtt használva teljes körű motorkört biztosít. A kerámia tokozású biztosító megbízható működést nyújt ipari környezetben, ahol erős kapcsolási lökések, magas indítóáramok vagy instabil hálózati viszonyok fordulhatnak elő. A biztosító cseréje egyszerű, kompatibilis minden szabványos 14x51 mm-es biztosítéktartóval, így a karbantartás gyorsan és biztonságosan elvégezhető.
| Olvadóbiztosító méret | 14 x 51 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 25 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×