A Schneider Electric DF2EA40 cikkszámú biztosítóbetét egy 40 A-es, aM karakterisztikájú, 14x51 mm-es védelmi eszköz, amelynek névleges üzemi feszültsége 500 V AC. Ez a biztosító kizárólag rövidzárlati védelemre alkalmas, így jellemzően hőrelével kombinálva alkalmazzák motorindító körökben. Megbízható működésével védelmet nyújt a motor és az elektromos rendszer számára a zárlatokkal szemben, anélkül hogy az indítási áramcsúcsokat megszakítaná. A robusztus, hőálló kerámia burkolat és a kiváló minőségű belső alkatrészek hosszú távú üzembiztonságot garantálnak.
| Olvadóbiztosító méret | 14 x 51 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 40 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.02 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | aM |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×