Schneider Electric 10500 – MUREVA (Kaedra) 8-as rögzítő keret. A Schneider Electric MUREVA (Kaedra) rögzítő keret, amely 8 modulos elosztószekrények szerelésére és rögzítésére szolgál. A keret lehetővé teszi a moduláris áramvédelmi és vezérlőegységek stabil rögzítését, biztosítva a szekrény megfelelő működését. Kiváló mechanikai ellenállósággal rendelkezik, és alkalmas ipari, kereskedelmi és kültéri alkalmazásokhoz.
| Termékválaszték | Kaedra |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Nettó súly | 1.659 kg |
| Mélység | 410 mm |
| Termékcsalád | Kaedra |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 8 |
| Szélesség | 360 mm |
| Magasság | 700 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | szerelési anyag |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×