Schneider Electric 10502 – MUREVA (Kaedra) 1-es rögzítő keret. A Schneider Electric 10502 egy másik 1 modulos rögzítő keret, amely hasonló funkcióval rendelkezik, mint a 10501-es modell, de kompatibilis lehet bizonyos speciális Kaedra elosztószekrény-kombinációkkal. A keret biztosítja a moduláris eszközök stabilitását és mechanikai védelmét, különösen külső és ipari környezetben történő telepítés esetén.
| Termékválaszték | Kaedra |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Nettó súly | 1.659 kg |
| Mélység | 410 mm |
| Termékcsalád | Kaedra |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 18 |
| Szélesség | 560 mm |
| Magasság | 700 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | szerelési anyag |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×