Gewiss Süllyesztett elosztószekrény - Teli ajtóval - 18 modul IP40
Bruttó 14 346 Ft
GW40888
A piacon jelenleg legszélesebb választékkal rendelkező süllyesztett elosztótáblák és elosztószekrények köre. Hét termékcsalád biztosít modern megoldásokat a lakossági és kereskedelmi szektorok számára akár halogénmentes alapanyagokból is. 2-72 modul férőhelyes változatok, IP40-től IP55 védettségi szintig terjedő IP védelem, és speciális változatok gipszkarton falakhoz. A kínálat magában foglal 2 multimédia elosztószekrényt is: teljes változat (54 modul férőhely), és kompakt változat ( 36 modul férőhely).
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
A piacon jelenleg legszélesebb választékkal rendelkező süllyesztett elosztótáblák és elosztószekrények köre. Hét termékcsalád biztosít modern megoldásokat a lakossági és kereskedelmi szektorok számára akár halogénmentes alapanyagokból is. 2-72 modul férőhelyes változatok, IP40-től IP55 védettségi szintig terjedő IP védelem, és speciális változatok gipszkarton falakhoz. A kínálat magában foglal 2 multimédia elosztószekrényt is: teljes változat (54 modul férőhely), és kompakt változat ( 36 modul férőhely).
| Szerelési mód | Süllyesztett |
| Szín | Fehér |
| IP védettségi szint | IP40 |
| Magasság | 310 mm |
| Szélesség | 465 mm |
| Mélység | 101 mm |
| RAL-szám | 9016 |
| Beépítési mélység | 85 mm |
| Modulszélességek száma | 18 |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Beépítési szélesség | 427 mm |
| Beépítési magasság | 260 mm |
| Halogénmentes (égésgátló) | false |
| Szerelőlappal | Nem |
| Fedél modell | Bevágással |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×