Schneider Electric 10501 – MUREVA (Kaedra) 1-es rögzítő keret. A Schneider Electric 10501 cikkszámú MUREVA (Kaedra) rögzítő keret egy 1 modulos kivitelű szerelőkeret, amelyet különféle moduláris villamos védelmi és vezérlőeszközök stabil rögzítésére terveztek. Kompakt mérete lehetővé teszi kisebb elektromos rendszerek biztonságos és átlátható telepítését, és UV-álló anyagának köszönhetően kültéren is alkalmazható.
| Termékválaszték | Kaedra |
| Termék vagy alkatrész típusa | tartószerkezet |
| Nettó súly | 1.659 kg |
| Mélység | 410 mm |
| Termékcsalád | Kaedra |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 12 |
| Szélesség | 450 mm |
| Magasság | 700 mm |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | szerelési anyag |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×