Schneider Electric 13142 – MUREVA (Kaedra) nyílás adapter, csavarozható, 2 nyílás, 65x85mm és 90x100mm. A Schneider Electric 13142 cikkszámú MUREVA (Kaedra) nyílás adapter egy kettős kivitelű, csavarozható rögzítésű szerelvény, amely kompatibilis a 65x85 mm és 90x100 mm méretű csatlakozókhoz és szerelvényekhez. A termék lehetővé teszi az elosztódobozok és csatlakozási pontok testreszabását, biztosítva a megfelelő illeszkedést és védelmet különböző ipari és kültéri alkalmazásokhoz. Masszív, időjárásálló műanyagból készült, amely ellenáll a UV-sugárzásnak, nedvességnek és mechanikai behatásoknak. Az IP védettségi szinttel rendelkező kialakítás segít megőrizni az elektromos rendszerek biztonságát, még zord körülmények között is.
| IK védettségi fok | IK09 megfelel IEC 62262 |
| Termékválaszték | Kaedra |
| Szabványok | IEC 60309-2 |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Termékkompatibilitás | 1-es sorolás 65 x 85 mm ofaljzat-kimenet |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedlap |
| Alapméretek | 103 x 225 mm |
| Nettó súly | 0.188 kg |
| Szélesség | 103 mm |
| Magasság | 225 mm |
| Szekrény anyaga | burkolat: önkioltó polimer |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Előlap típusa | kivágásokkal |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | szerelési anyag |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×