Schneider Electric 13138 – MUREVA (Kaedra) szürke fedlap, nyomógombokhoz. A Schneider Electric 13138 cikkszámú MUREVA (Kaedra) fedlap kifejezetten nyomógombos vezérlőegységekhez lett tervezve. A precíz kialakítás biztosítja, hogy a fedlap megfelelően illeszkedjen és védje a kapcsolómechanizmust a külső hatásoktól. Az IP-védett konstrukció révén a termék ideális kültéri és ipari alkalmazásokhoz, ahol a nyomógombokat por, nedvesség vagy egyéb szennyeződések ellen kell védeni. A fedlap tartós és ellenálló anyagból készült, amely hosszú távú megbízhatóságot biztosít.
| IK védettségi fok | IK09 megfelel IEC 62262 |
| Termékválaszték | Kaedra |
| Szabványok | IEC 60309-2 |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedlap |
| Alapméretek | 90 x 100 mm |
| Nettó súly | 0.045 kg |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Szekrény anyaga | burkolat: önkioltó polimer |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | szerelési anyag |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×