Schneider Electric 13137 – MUREVA (Kaedra) Fedlap, 65x65 vagy 75x75 ipari csatlakozókhoz. A Schneider Electric 13137 egy MUREVA (Kaedra) sorozathoz tartozó fedlap, amelyet 65x65 mm és 75x75 mm méretű ipari csatlakozók számára fejlesztettek ki. Az univerzális rögzítési lehetőségeknek köszönhetően különböző méretű csatlakozóaljzatokkal kompatibilis, lehetővé téve a rugalmas szerelést és védelmet ipari vagy kültéri alkalmazásokban. Az erős műanyag borítás ellenáll a mechanikai behatásoknak és a környezeti hatásoknak, így hosszú távú védelmet nyújt a csatlakozók számára.
| IK védettségi fok | IK09 megfelel IEC 62262 |
| Termékválaszték | Kaedra |
| Szabványok | IEC 60309-2 |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Termék vagy alkatrész típusa | fedlap |
| Alapméretek | 90 x 100 mm |
| Nettó súly | 0.055 kg |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 100 mm |
| Szekrény anyaga | burkolat: önkioltó polimer |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel IEC 60695-2-11 |
| Szín | szürke (RAL 7035) |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Tartozék / különálló alkatrész típusa | szerelési anyag |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×