Schneider Electric 13444 – MUREVA (Kaedra) Mini elosztó, átlátszó ajtó, 1x12 modul. A Schneider Electric 13444 egy 1 soros, 12 modulos mini elosztó, amelyet nagyobb áramkörök és moduláris villamos rendszerek elosztására terveztek. Az IP65 védettségű világosszürke ház és az átlátszó ajtó biztosítja az időtálló és megbízható kialakítást, miközben lehetővé teszi az elektromos komponensek gyors ellenőrzését. Ez a modell ideális lakossági, ipari és kültéri alkalmazásokhoz, ahol a biztonság és a könnyű hozzáférés egyaránt fontos.
| A sorkapcsok száma | 2 föld / nulla (csavaros csatlakozók) mellett 8 kimenők |
| [In] névleges áram | 63 A |
| Szabványok | EN 50263 |
| Összesen 18 mm-es modulok | 12 |
| Termék vagy alkatrész típusa | időjárásálló szekrény |
| Termék neve | Mureva szekrény |
| Előre kivágott PG ISO száma | 7 |
| Magasság | 200 mm |
| IK védelmi fokozat | IK09 megfelel EN 50102 |
| Szerelőlemez leírás | Szerelőlemez nélkül |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szekrény típusa | mini szekrény, moduláris eszközhöz |
| Belső mélység | 56 mm |
| Mellső burkolat típusa | átlátszó |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Elektromos szigetelési osztály | II. osztály |
| Teljesítmény disszipáció W-ban | 19 W |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 12 |
| Szekrény anyaga | önkioltó polimer |
| Szín | ajtó: ibolya |
| A vízszintes sorok száma | 1 |
| 9 mm-es osztások | 24 |
| Tartozékok | 1 jelölőkészlet |
| Környezeti jellemző | UV-álló: 3B1 osztály megfelel ISO 4892-2:2010 |
| A sín típusa | DIN |
| Elosztóblokk kimenők | 8 x 10 mm² |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Reteszelési opciók leírása | opcionális billentyűzés |
| Mélység | 112 mm |
| Szekrény szerelése | felület |
| Szélesség | 267 mm |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×