Schneider Electric 13434 – MUREVA (Kaedra) Kiselosztó, átlátszó ajtó, 2x18 modul. A Schneider Electric 13434 egy két soros, 36 modulos kapacitású elosztószekrény, amely bővíthető és jól szervezhető megoldást nyújt ipari és kereskedelmi környezetben. Az IP65 védettségű világosszürke ház és az átlátszó ajtó megkönnyíti a felhasználók számára az elosztó kezelését és ellenőrzését, miközben ellenáll a nedvességnek, pornak és mechanikai sérüléseknek.
| A sorkapcsok száma | 2 föld / nulla (csavaros csatlakozók) mellett 32 kimenők |
| [In] névleges áram | 90 A |
| Szabványok | IEC 61439-3 |
| A vízszintes sorok száma | 2 |
| Összesen 18 mm-es modulok | 36 |
| 9 mm-es osztások | 36 |
| Tartozékok | 2 jelölőkészlet |
| Termék vagy alkatrész típusa | időjárásálló szekrény |
| Környezeti jellemző | UV-álló: 3B1 osztály megfelel ISO 4892-2:2010 |
| Termék neve | Mureva szekrény |
| Előre kivágott PG ISO száma | 17 |
| A sín típusa | DIN |
| Magasság | 460 mm |
| IK védelmi fokozat | IK09 megfelel EN 50102 |
| Elosztóblokk kimenők | 32 x 10 mm² |
| Piaci szegmens | kiskereskedelmi |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Szerelőlemez leírás | Szerelőlemez nélkül |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| Reteszelési opciók leírása | opcionális billentyűzés |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szekrény típusa | szekrény, moduláris eszközhöz |
| Belső mélység | 88 mm |
| Mellső burkolat típusa | megfordítható |
| Mélység | 160 mm |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Elektromos szigetelési osztály | kettős szigetelés |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 18 |
| Szekrény szerelése | felület |
| Szélesség | 448 mm |
| Szekrény anyaga | önkioltó polimer |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
| Szín | ajtó: ibolya |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×