Schneider Electric 13433 – MUREVA (Kaedra) Kiselosztó, átlátszó ajtó, 2x12 modul. A Schneider Electric 13433 cikkszámú kiselosztó egy két soros, 24 modulos kapacitású elosztószekrény, amely lehetővé teszi több elektromos eszköz szervezett és biztonságos telepítését. Az átlátszó ajtó praktikus vizuális ellenőrzést tesz lehetővé, míg a világosszürke ház és az IP65 védettség biztosítja a hosszú élettartamot beltéri és kültéri alkalmazásokhoz egyaránt.
| A sorkapcsok száma | 2 föld / nulla (csavaros csatlakozók) mellett 22 kimenők |
| [In] névleges áram | 63 A |
| Szabványok | EN 50263 |
| Összesen 18 mm-es modulok | 24 |
| Termék vagy alkatrész típusa | időjárásálló szekrény |
| Termék neve | Mureva szekrény |
| Előre kivágott PG ISO száma | 17 |
| Magasság | 460 mm |
| IK védelmi fokozat | IK09 megfelel EN 50102 |
| Szerelőlemez leírás | Szerelőlemez nélkül |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szekrény típusa | szekrény, moduláris eszközhöz |
| Belső mélység | 88 mm |
| Mellső burkolat típusa | átlátszó |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Elektromos szigetelési osztály | kettős szigetelés |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 12 |
| Szekrény anyaga | önkioltó polimer |
| Szín | ajtó: ibolya |
| A vízszintes sorok száma | 2 |
| 9 mm-es osztások | 24 |
| Tartozékok | 2 jelölőkészlet |
| Környezeti jellemző | UV-álló: 3B1 osztály megfelel ISO 4892-2:2010 |
| A sín típusa | DIN |
| Elosztóblokk kimenők | 22 x 10 mm² |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Reteszelési opciók leírása | opcionális billentyűzés |
| Mélység | 160 mm |
| Szekrény szerelése | felület |
| Szélesség | 340 mm |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×