Schneider Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 24…230VAC, 1,5 A, 12mm ABS7SA3M
Bruttó 33 641 Ft
ABS7SA3M
Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 24…230VAC, 1,5 A, 12mm
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric ABS7SA3M – A Modicon ABE7 sorozat szilárdtest reléje (SSR), amely 24 VDC tekercsfeszültséggel működik, és 24…230 VAC kimeneti feszültséget biztosít, 1,5 A maximális terhelhetőség mellett. 12 mm széles kialakítása lehetővé teszi a stabil rögzítést és a könnyű szerelhetőséget ipari vezérlőszekrényekben. Kiváló választás olyan rendszerekhez, ahol precíz és megbízható elektronikus kapcsolásra van szükség, minimális hőtermeléssel és hosszú élettartammal.
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Diszkrét bemeneti feszültség | 24 V DC |
| Válaszidő | <= 10 ms 0 állapotból 1-be bemenet esetén |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható szilárd állapotú relé |
| Áramerősség garantált 1 állapot | 6.5 mA DC |
| Diszkrét kimeneti áram | 2000 mA |
| Feszültségállapot 0 garantálva | 2.8 V DC |
| Nettó súly | 0.016 kg |
| Szélesség osztás méret | 10 mm |
| Diszkrét kimeneti feszültség | 24...240 V AC |
| Feszültségállapot 1 garantálva | 18.6 V DC |
| Áramerősség garantált 0 állapot | 0.4 mA DC |
| Relé típusa | kimeneti relé |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Termék kompatibilitása | ABE7P16T215 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×