Schneider Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 5…48 VDC, 1,5 A, 12mm ABS7SC3E
Bruttó 32 662 Ft
ABS7SC3E
Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 5…48 VDC, 1,5 A, 12mm
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric ABS7SC3E – Ez a Modicon ABE7 sorozatba tartozó szilárdtest relé (SSR) kimeneti relé, amely 24 VDC tekercsfeszültséggel működik, és 5…48 VDC kimeneti feszültséget biztosít, 1,5 A maximális áramerősséggel. 12 mm széles formátuma lehetővé teszi a stabil szerelést ipari vezérlőszekrényekben. Ideális olyan rendszerekhez, ahol fontos a gyors elektronikus kapcsolás, megbízhatóság és a hosszú élettartam mechanikai alkatrészek elhasználódása nélkül.
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Diszkrét bemeneti feszültség | 24 V DC |
| Válaszidő | <= 0,1 ms 0 állapotból 1-be bemenet esetén |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható szilárd állapotú relé |
| Áramerősség garantált 1 állapot | 2.9 mA DC |
| Diszkrét kimeneti áram | 1500 mA |
| Feszültségállapot 0 garantálva | 3.8 V DC |
| Nettó súly | 0.016 kg |
| Szélesség osztás méret | 12 mm |
| Diszkrét kimeneti feszültség | 5...48 V DC |
| Feszültségállapot 1 garantálva | 18.6 V DC |
| Áramerősség garantált 0 állapot | 0.4 mA DC |
| Relé típusa | kimeneti relé |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Termék kompatibilitása | ABE7R16T332 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×