Schneider Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 5…48 VDC, 0,5 A, 10mm ABS7SC2E
Bruttó 21 551 Ft
ABS7SC2E
Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 5…48 VDC, 0,5 A, 10mm
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric ABS7SC2E – A Modicon ABE7 szilárdtest reléje (SSR) 24 VDC tekercsfeszültséggel működik, és 5…48 VDC kimeneti feszültséget biztosít, maximálisan 0,5 A terhelhetőséggel. 10 mm széles formátuma lehetővé teszi az egyszerű és stabil szerelést ipari vezérlőpanelekben. Ideális választás precíz elektronikus kapcsolást igénylő ipari rendszerekhez, ahol fontos a gyors reakcióidő és a hosszú élettartam.
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Diszkrét bemeneti feszültség | 24 V DC |
| Válaszidő | <= 0,1 ms 0 állapotból 1-be bemenet esetén |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható szilárd állapotú relé |
| Áramerősség garantált 1 állapot | 2.9 mA DC |
| Diszkrét kimeneti áram | 500 mA |
| Feszültségállapot 0 garantálva | 3.8 V DC |
| Nettó súly | 0.016 kg |
| Szélesség osztás méret | 10 mm |
| Diszkrét kimeneti feszültség | 5...48 V DC |
| Feszültségállapot 1 garantálva | 18.6 V DC |
| Áramerősség garantált 0 állapot | 0.4 mA DC |
| Relé típusa | kimeneti relé |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Termék kompatibilitása | ABE7P16T214 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×