Schneider Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 24…230VAC, 0,5 A, 10mm ABS7SA2M
Bruttó 19 972 Ft
ABS7SA2M
Modicon ABE7 relé, SSR, kimeneti, tekercs 24 VDC, kimenet 24…230VAC, 0,5 A, 10mm
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric ABS7SA2M – A Modicon ABE7 sorozatba tartozó szilárdtest relé (SSR) kimeneti relé, amely 24 VDC tekercsfeszültséggel működik, és 24…230 VAC kimeneti feszültséget biztosít 0,5 A áramerősséggel. 10 mm széles kivitele kompakt megoldást nyújt ipari automatizálási rendszerekben, ahol gyors és zajmentes kapcsolásra van szükség. Ideális vezérlőpanelekbe történő integrációhoz, csökkentve a mechanikai kopásból eredő karbantartási igényt.
| Termékválaszték | Advantys Telefast ABE7 |
| Diszkrét bemeneti feszültség | 24 V DC |
| Válaszidő | <= 10 ms 0 állapotból 1-be bemenet esetén |
| Termék vagy alkatrész típusa | dugaszolható szilárd állapotú relé |
| Áramerősség garantált 1 állapot | 6.5 mA DC |
| Diszkrét kimeneti áram | 500 mA |
| Feszültségállapot 0 garantálva | 2.8 V DC |
| Nettó súly | 0.016 kg |
| Szélesség osztás méret | 10 mm |
| Diszkrét kimeneti feszültség | 24...240 V AC |
| Feszültségállapot 1 garantálva | 18.6 V DC |
| Áramerősség garantált 0 állapot | 0.4 mA DC |
| Relé típusa | kimeneti relé |
| Mennyiség készletenként | 4 darabos készlet |
| Termék kompatibilitása | ABE7P16T210 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×