Schneider KAEDRA Kiselosztó illesztődobozzal, átlátszó ajtó, falon kívüli, 3x12 modul+4 nyílás, szürke - 13440
Bruttó 47 304 Ft
13440
KAEDRA Kiselosztó illesztődobozzal, átlátszó ajtó, falon kívüli, 3x12 modul+4 nyílás, szürke
Elérhetőség: Beszállítói készleten
GLS szállítás: 3–5 munkanap
Schneider Electric 13440 – MUREVA (Kaedra) Kiselosztó illesztődobozzal, átlátszó ajtó, 3x12 modul + 4 nyílás. A Schneider Electric 13440 cikkszámú MUREVA (Kaedra) kiselosztó egy három soros, 36 modulos kapacitású elosztószekrény, amelyet 4 extra nyílással láttak el a maximális rugalmasság érdekében. Az illesztődoboz lehetővé teszi az egyszerű bővítést és telepítést, míg az IP65 védettségű világosszürke ház biztosítja az ellenállóságot por, víz és egyéb külső behatások ellen. Az átlátszó ajtó révén könnyedén ellenőrizhetők a beépített elektromos eszközök, anélkül, hogy az elosztót ki kellene nyitni. Ideális választás ipari és nagyobb épületautomatizálási rendszerek számára, ahol a többmodulos kialakítás elengedhetetlen.
| A sorkapcsok száma | 2 föld / nulla (csavaros csatlakozók) mellett 32 kimenők |
| [In] névleges áram | 125 A |
| Szabványok | IEC 60670 |
| Az interfészek nyílásainak száma | 4 |
| Összesen 18 mm-es modulok | 36 |
| Termék vagy alkatrész típusa | időjárásálló szekrény |
| Termék neve | Mureva szekrény |
| Előre kivágott PG ISO száma | 17 |
| Magasság | 610 mm |
| IK védelmi fokozat | IK09 megfelel EN 50102 |
| Szerelőlemez leírás | kivágásokkal |
| Működéshez szükséges környezeti levegő hőmérséklete | -25-60 °C |
| IP védettségi szint | IP65 megfelel MSZ EN 60529 |
| Szekrény típusa | szekrény, moduláris eszközhöz, interfésszel ellátva |
| Belső mélység | 88 mm |
| Mellső burkolat típusa | átlátszó |
| Termékcsalád | Mureva Styl |
| Elektromos szigetelési osztály | kettős szigetelés |
| 18 mm-es modulok száma soronként | 12 |
| Szekrény anyaga | önkioltó polimer |
| Szín | ajtó: ibolya |
| A vízszintes sorok száma | 3 |
| 9 mm-es osztások | 24 |
| Tartozékok | 3 jelölőkészlet |
| Fedlapok száma | 1 esetén 65 x 85 hálózati csatlakozó |
| Környezeti jellemző | UV-álló: 3B1 osztály megfelel ISO 4892-2:2010 |
| A sín típusa | DIN |
| Elosztóblokk kimenők | 32 x 10 mm² |
| Piaci szegmens | lakossági |
| Túlfeszültség kategória | II |
| Reteszelési opciók leírása | opcionális billentyűzés |
| Alapméretek | 90 x 100 mm |
| Mélység | 160 mm |
| Szekrény szerelése | felület |
| Szélesség | 448 mm |
| Tűzellenállási képesség | 650 °C megfelel IEC 60695-2-1 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×