A Schneider Electric DF2FN63 egy 63 A-es, 22x58 mm méretű, gG típusú olvadóbiztosító, amelynek üzemi feszültsége 500 V AC. A gG karakterisztika teljes körű védelmet biztosít lassú és hirtelen túláramok ellen, így széles körben alkalmazható ipari elosztókban, nagy teljesítményű világítási ágakban és berendezések tápellátásánál. A biztosító megbízható működése csökkenti a leállások esélyét, és gyors cseréje minimalizálja a karbantartási időt. A Schneider Electric termékei ipari szintű megbízhatóságot nyújtanak, ezt a típust pedig hosszú távú működésre tervezték nagy igénybevétel esetén.
| Olvadóbiztosító méret | 22 x 58 mm |
| Ue névleges üzemi feszültség | 500 V AC |
| Termékválaszték | TeSys biztosítóbetétes megszakítókapcsoló |
| Névleges áramerősség | 63 A 500 V |
| Termék vagy alkatrész típusa | olvadóbiztosító betét |
| Nettó súly | 0.045 kg |
| Olvadóbiztosító görbe | gG |
| Biztosíték típusa | NFC |
| Kompatibilitási kód | DF2 |
| Mennyiség készletenként | 10 darabos készlet |
| Készülék rövid neve | DF22 |
Legújabb termékeink
Computherm kapillárcsöves, merülőhüvelyes cső-/bojlertermosztát WPR-90GE
WPR-90GE
Beszállítói készleten
Bruttó 4 115 Ft
Computherm szivattyúvezérlő vezetékes hőérzékelővel WPR-100GC
WPR-100GC
Beszállítói készleten
Bruttó 14 557 Ft
Computherm kontaktérzékelős szivattyúvezérlő WPR-100GD
WPR-100GD
Beszállítói készleten
Bruttó 11 051 Ft
×